Kunstmuseum aan zee Collecties van
de Vlaamse Gemeenschap
en
Stad Oostende

Medewerkers

Directie/Managementteam via info@muzee.be
Kristof Janssens
Bart Plasschaert
Isabel Van Dael
Mieke Mels
Ilse Roosens
Adriaan Gonnissen
Inne Gheeraert
Colette Castermans
Barbara de Jong

Isabel Van Dael, zakelijk onderdirecteur
Isabel.VanDael@muzee.be

Wetenschappelijk beleid en onderzoek

Mieke Mels, wetenschappelijk medewerker
Mieke.Mels@muzee.be
Ilse Roosens, wetenschappelijk medewerker
Ilse.Roosens@muzee.be
Adriaan Gonnissen, wetenschappelijk medewerker
Adriaan.Gonnissen@muzee.be
Huguette Devriendt, administratief medewerker
Huguette.devriendt@muzee.be

Behoud en beheer

Barbara de Jong, hoofd behoud en beheer
barbara.dejong@muzee.be
Wendy Van Hoorde, medewerker waarderingstraject collectie
wendy.vanhoorde@muzee.be
Johan Van Roose, administratief medewerker
johan.vanroose@muzee.be

Publiekswerking 

Inne Gheeraert, hoofd publiekswerking
inne.gheeraert
@muzee.be
Elise Vanhoecke, educatief medewerker
elise.vanhoecke
@muzee.be
Nina De Bruyne, onthaalmedewerker
nina.debruyne
@muzee.be

Communicatie

Colette Castermans, hoofd communicatie
Colette.castermans@muzee.be
Inge Busschaert, persverantwoordelijke en webmaster
inge.busschaert@muzee.be

Bibliotheek 

Caroline Claeys, bibliothecaris / catalograaf
caroline.claeys
@muzee.be

Administratieve cel

Bram Bekemans, Boekhouder
bram.bekemans
@muzee.be

Eline De Cloedt, Dienst Personeel
Eline.DeCloedt@muzee.be
Gerda Balcaen 
gerda.balcaen@muzee.be
Lizy Delheye 
lizy.delheye@muzee.be
Nancy Blieck 
nancy.blieck@muzee.be

Team van bewaking

Anne-Marie Thibaut
Ahmad Osman Mohamad
Claudia Jacques
Francky Delahaye

Hilde Brandt 
Katrien Jonckheere
Kim Plasman
Patrick Vereecke
Philip Dewulf
Francis Geernaert
Freek Allaert 
Patricia de Jaeger
Jelmer Delbecque
Tessa Mauroo  
Tiny Callewaert
Gilberte De Ras

Natalia Grznarova
Herbert Deruwe 
               
 

Verantwoordelijke gebouw & facility
Maarten Van Colen
maarten.vancolen@muzee.be

Technische ploeg
Eddy Billiau
Luc Hessens
Lorenzo T Jaeckx 

Ronny Malesys 

Onderhoudsploeg 
Karin Inghelbrecht
Sahida Bi Aziz
Christian Laforce

Ubah Mohamed Shil