Kunstmuseum aan zee Collecties van
de Vlaamse Gemeenschap
en
Stad Oostende

Medewerkers

 

Directie 

Phillip Van den Bossche, directeur-conservator
Phillip.VandenBossche@muzee.be
Isabel Van Dael, zakelijk onderdirecteur
Isabel.VanDael@muzee.be

Wetenschappelijk beleid en onderzoek

Mieke Mels, wetenschappelijk medewerker
Mieke.Mels@muzee.be
Ilse Roosens, wetenschappelijk medewerker
Ilse.Roosens@muzee.be
Adriaan Gonnissen, wetenschappelijk medewerker
Adriaan.Gonnissen@muzee.be
Huguette Devriendt, administratief medewerker
Huguette.devriendt@muzee.be

Behoud en beheer

Barbara de Jong, hoofd behoud en beheer
barbara.dejong@muzee.be
Zeynep Kubat, medewerker waarderingstraject collectie
Zeynep.Kubat@muzee.be
Johan Van Roose, administratief medewerker
johan.vanroose@muzee.be

Publiekswerking 

Inne Gheeraert, hoofd publiekswerking
inne.gheeraert
@muzee.be
Elise Vanhoecke, educatief medewerker
elise.vanhoecke
@muzee.be
Nina De Bruyne, onthaalmedewerker
nina.debruyne
@muzee.be

Communicatie

Colette Castermans, hoofd communicatie
Colette.castermans
@muzee.be
Inge Busschaert, persverantwoordelijke en webmaster

inge.busschaert@muzee.be

Bibliotheek 

Caroline Claeys, bibliothecaris / catalograaf
caroline.claeys
@muzee.be
Els Milh, bibliotheekmedewerker

els.milh@muzee.be

Administratieve cel

Bram Bekemans, Boekhouder
bram.bekemans
@muzee.be

Eline De Cloedt, Dienst Personeel
Eline.DeCloedt@muzee.be
Gerda Balcaen 
gerda.balcaen@muzee.be
Lizy Delheye 
lizy.delheye@muzee.be
Nancy Blieck 
nancy.blieck@muzee.be

Team van bewaking

Anne-Marie Thibaut
Ahmad Osman Mohamad
Claudia Jacques
Francky Delahaye

Hilde Brandt 
Katrien Jonckheere
Kim Plasman
Patrick Vereecke
Philip Dewulf
Francis Geernaert
Freek Allaert 
Patricia de Jaeger
Jelmer Delbecque
Tessa Mauroo  
Tiny Callewaert
Gilberte De Ras

Natalia Grznarova
Herbert Deruwe 
               
 

Technische ploeg

Eddy Billiau
Luc Hessens
Lorenzo T Jaeckx 

Ronny Malesys 
 

Onderhoudsploeg 

Chantal Vankerckhoven
Karin Inghelbrecht
Sahida Bi Aziz
Christian Laforce