Wie is wie?

Management

Dominique Savelkoul,
directeur

Isabel Van Dael,
zakelijk onderdirecteur
facturatie@muzee.be

Joost Declercq,
artistiek coördinator

Stefaan Vervoort
projectcoördinator

Wetenschappelijk beleid en onderzoek

Mieke Mels,
curator
Mieke.Mels@muzee.be

Ilse Roosens,
curator
Ilse.Roosens@muzee.be

Stefan Huygebaert
curator
Stefan.Huygebaert@muzee.be

Wendy Van Hoorde,
wetenschappelijk medewerker
Wendy.VanHoorde@muzee.be

Inne Gheeraert,
coördinator/curator Permekemuseum
Inne.Gheeraert@muzee.be

Behoud en beheer

Barbara de Jong,
hoofd behoud en beheer
Barbara.deJong@muzee.be

Stijn Peeters,
collectieregistrator
Stijn.Peeters@muzee.be

Karolien Withofs
restaurator
karolien.withofs@muzee.be

Inneke Schwickert
beeldenproject Jabbeke - projectcoördinator & onderzoeker
Inneke.Schwickert@muzee.be

Kathleen Ribbens
projectcoördinator & papierrestaurator
“De kunstwerken op papier van Mu.ZEE”
kathleen.ribbens@muzee.be

Johan Van Roose,
administratief medewerker
Johan.VanRoose@muzee.be

Annelies Legein
bruikleencoördinator
annelies.legein@muzee.be

Publiekswerking

Inne Gheeraert,
hoofd publiekswerking
Inne.Gheeraert@muzee.be

Elise Vanhoecke,
educatief medewerker
Elise.Vanhoecke@muzee.be

Nina De Bruyne,
onthaalmedewerker
info@muzee.be

Communicatie

Colette Castermans,
hoofd communicatie
Colette.Castermans@muzee.be

Inge Busschaert,
webmaster en social media
Inge.Busschaert@muzee.be

Administratieve cel

Bram Bekemans,
boekhouder
facturatie@muzee.be

Eline De Cloedt,
dienst personeel
personeelszaken@muzee.be

Gerda Balcaen

Lizy Delheye

Nancy Blieck

Gebouw & facility

Maarten Van Colen, verantwoordelijke gebouw & facility

Technische ploeg

Eddy Billiau
Luc Hessens
Lorenzo TJaeckx
Ronny Malesys

Onderhoudsploeg

Karine Inghelbrecht
Shahida Bi Aziz
Christiaan Laforce
Ubah Mohamed Shil

Bibliotheek

Heleen Claeys,
bibliothecaris
bib@muzee.be

Gregory Boite
Bibliotheekmedewerker

Security

klik hier